Lucy'S House Villa

  • 100 m²
  • 3 sovrum
  • 1 badrum

När du bor i Lucy'S House Villa Nottingham kan du besöka The Lace Market, som ligger cirka 4 km bort.

I badrummet finns även ett badkar, en separat toalett och en dusch. Gästerna kan också utnyttja torktumlare, badlakan och handdukar.

Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett utrustat kök. Det finns också matplats och utomhusmatplats. I köket finns även kylskåp, ugn och köksredskap. KFC, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger cirka 16 minuter bort till fots.

Christ Church ligger ungefär 16 minuter till fots från villan med 1 sovrum och 1 badrum, och National Justice Museum ligger ungefär 10 minuters bilresa bort. Nottingham tågstation är belägen cirka 7 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Lucy'S House Villa Nottingham
Comfortable 3-Bed House For Contractors & Families
Mobilpris

Comfortable 3-Bed House For Contractors & Families

7.0
Bra 1 recension
0 m från boendet
Beautiful Large 3 Bed House Close To M1
Mobilpris

Beautiful Large 3 Bed House Close To M1

5.0
Okej 1 recension
21 m från boendet
Llanberis Grove - Stylish 4 Bedroom House, Close To The City Centre
Mobilpris

Llanberis Grove - Stylish 4 Bedroom House, Close To The City Centre

10
Exceptionellt 1 recension
318 m från boendet
USD 250 USD 225
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka hållplatser för kollektivtrafik ligger närmast Lucy'S House Villa?
      Du hittar busshållplatsen Broxtowe Avenue 5 minuter till fots från Lucy'S House Villa.
    • Tillåter Lucy'S House Villa husdjur?
      Tyvärr accepterar Lucy'S House Villa inte gäster med husdjur.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Lucy'S House Villa Nottingham

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng